25 Eylül 2009 Cuma

Defne 1 yaşında!

Defne'nin ilk doğum günü için çok organize hazırlandık. Günler öncesinden planladık her şeyi. Sağolsun sevdiklerimiz de o gün bizi yalnız bırakmadılar.
Zafer, Zeyneb ve ben Defne'nin anı defterini inceliyoruz. Harika bir fikirmiş, iyi ki doğuma giderken bunu akıl etmişiz. Her sene doğum günlerinde yeni yazılarla dolacak süper bir arşiv :)

Burcu'yla bu büyük kutlamaya birer shot zuzu ile başladık. Sağlığına hayatım :)

Parti başlasın, biz şahsen hazırız :)))

Misafirlerimiz yavaş yavaş gelmeye başladılar. Çağırdığımız herkes geldi, çok mutlu olduk :)

Baba, Recep ve DefdefÜzerindeki Defne'nin doğum günü kıyafeti. Ben çok sevdim ama annem dha şık bir Defne hayal etmiş, ilerdeki resimlerde göreceksiniz :)
Karşı komuşumuz minik Ceren de geldi anne babasıyla.

İşte doğum günü çocuğu güzeller güzeli prenses Defne :))

Ananesi ve bir tanesi :) İyi ki varsın annecim. Sen olmasan ben böyle bir organizasyonu ancak rüyamda görürdüm. Her şey için teşekkür ederim. Buralardan teşekkürle hakkını ödeyemem biliyorum...

Gülşen'le Efe. Söylemesem anne&oğul olduklarını anlamak zor. Gülşeni daha önceki yazılarımda anlatmıştım. Benim için hayatımdaki yeri büyüktür, eski arkadaşız, artık kardeşten öteyiz.

İşte masamız. Bu masada birçok kişinin emeği var. Başta annem, ananem, Hatiş, Sevda Abla hepinizin ellerine sağlık.

Defne'nin hoki poki'li pastası


Ne kadar sevinçliyim. Ağzım kulaklarımda :))


Hatiş & Defne & Recep üçlüsü. Seviyorum onları :)


Darısı başınıza diycem ama daha erken :)
Güneş ve tatlı kızları Derin. Bayılıyorum Derin'e. Hamileyken ona bakar, inşallah böyle bir kızım olur derdim Güneş'e :) Güneş'in hamilelik ve doğum sonrası rahatlığına şahit olmuştum. Bana hamilelik boyunca ve doğumdan sonra çok destek oldu. Hala sıkıştığımda onu arıyorum.
Senem ve oğluşu Çınar. Defne'yle Çınar'ın araları üç ay. Bütün hamileliğimiz birlikte geçti Senem'le. Bıkmadan usanmadan ger gün konuştuk bugün ne hissediyoruz diye. Akıl verdik akıl aldık. İş yerinde double hamileler olarak tarihe geçtik :) O kadar uzak yoldan geldiler ki Defne için ne kadar teşekkür etsem az oldu :)
Canım ananem. Onu çok seviyorum. Defne'yle ne kadar da mutlu :) Hep gül tatlım...
Sevda Abla ve oğlu Gökhan. Gökhan neredeyse elimizde büyüdü. Sakin, uysal ve çok terbiyeli bir çocuk. Onu çok güzel yetiştiriyor Sevda Abla ve Ogün Abi :)
Şengül'ümüz, sağ kolumuz. Ailemizden biri oldu. Bugün o da çok yoruldu, ellerine sağlık Şengül'cüm :)
Parti sonrası dağıtan Defne :)
Şevval ve Sinem kardeşler. Çok akıllı ve başarılılar. Onlarla gurur duyuyoruz hepimiz :)
Ayakta duran Süleyman. Hamit'le işle başlayan arkadaşlıkları sonradan ailecek görüşmelere döndü. Süleyman ve Güneş'le vakit geçirmekten mutluyuz :)Hediyeler açılıyooor :)
Hatiş'ler almış bu bisikleti. Çok sevdi Defnoş :) Teşekkür ederiz hepinize :)
Bugünü bizimle paylaşan tüm dostlarımıza teşekkürler :)

0 yorum:

Yorum Gönder